Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Прямі іноземні інвестиції

На території району станом на 01.01.2015 року зареєстровано три підприємства із залученням прямих іноземних інвестицій. Основним джерелом інвестицій в основний капітал залишаються власні кошти підприємств і організацій.

На початок 2014 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал) становив 2,7 млн. дол. США. Станом на 31.12.2014 сума прямих іноземних інвестицій становить 1,39 млн. дол. США, зменшення відбулось за рахунок курсової різниці. Підприємствам району розіслані інвестиційні анкети щодо перспективи залучення прямих іноземних інвестицій у 2015 році. На даний час інформація щодо залучення не надана.

Прийнято участь у грантовій програмі «Кусаноне»  підготовані та направлені аплікаційні форми по проектам: створення умов для жінок з дітьми, яки опинились у складних життєвих ситуаціях «Наш дім»; придбання медичного обладнання для стаціонарного відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування»; модернізація стоматологічного кабінету КУ «Молочанська районна лікарня».

З метою збільшення притоку інвестицій в район, визначені 5 вільних земельних ділянок (площею більше 10 га кожний) для будівництва об’єктів вітроенергетики, сонячних електростанцій, промислових підприємств, які направлені до облдержадміністрації для розгляду і надання пропозицій потенційним інвесторам.

Прийнята участь у обговоренні щодо створення на території Токмацького району індустріального парку «Дніпрал» площею 418,3 га. Термін дії  проекту 9 років (І черга – 3 роки та ІІ черга – 6 років) створення 660 нових робочих місць.  Інвестиційним проектом передбачається будівництво потужностей з виробництва первічного алюмінію (обсяг 250,0 тис. тонн. на рік) та будівництво потужностей з виробництва електроенергії із альтернативних джерел енергії (обсяг 215 МВт).

В рамках участі Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування,  у 2014 році були подані та зареєстровані чотири проекти, а саме: «Впровадження енерго - та ресурсозберігаючих заходів в системах водопостачання та забезпечення населення якісною питною водою Долинської сільської ради»; «Спільними зусиллями «реанімуємо» сільські заклади охорони здоров’я Долинської сільської ради»; «Спортивне виховання молоді, як фактор самореалізації особистості Новенської сільської ради»; «Дорогою до Свято-Троїцького храму Новопрокопіської сільської ради».

Направлена Заявка на участь у Проекті ЭС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - III». Станом на 26.12.2014 року завершено реалізацію мікропроектних пропозицій: ГО «Стежина» «Капітальний ремонт віконних та дверних прорізів амбулаторної загальної практики сімейної медицини Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області» (сума проекту 86,6 тис.грн.); ГО «Промінь» «Водопровідна мережа с.Очеретувате Токмацького району Запорізької області, встановлення насосної станції частотного перетворювача та засобів обліку води» (сума проекту 49,9 тис.грн.); ГО «Мирне 2013» «Реконструкція вуличного освітлення с.Мирне по вул.Миру та с.Харькове по вул.Майська Токмацького району Запорізької області» (сума проекту 108,482 тис.грн.); ГО «Жовтневе» «Енергозберігаючі заходи та реконструкція вуличного освітлення с.Жовтневе Токмацького району» (сума проекту 80,754 тис.грн.).

Запорізьким обласним підрозділом упровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» завершено відбір сільських/селищних рад для участі в III фазі Проекту, розрахованій на 2014-2017 роки.Токмацький район відібраний для участі в економічному компоненті Проекту. Відбір сільських рад району заплановано у лютому 2015 року.

Офіційні сайти держ установ