Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Основні проблемні питання соціально – економічного розвитку

Проблемні питання: 

1. Зняття поняття «конфіденційна інформація» з виробничих показників (не фінансових) підприємств та товаровиробників для використання в роботі райдержадміністрації.

2. стабілізація цін на посадковий матеріал, міндобрива, хімічні засоби захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів запасних частин на сільськогосподарську техніку за рахунок встановлення державних фіксованих цін на ці види продукції.

3. передбачення державного фінансування на:

- реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів соціально-культурного призначення: капітальний ремонт ДНЗ “Ромашка” (завершення робіт по утепленню фасаду будівлі), капітальний ремонт — заміна вікон та дверей у Будинку культури  с. Новопрокопівка, капітальний ремонт — заміна вікон та вхідних дверей  Остриківської ЗОШ 1-Ш ступенів, капітальний ремонт дитячого садку на 20 місць с. Остриківка, капітальний ремонт — заміна вікон та вхідних дверей  Новопрокопівської  ЗОШ 1-Ш ступенів,  капітальний ремонт частини приміщень Будинку культури с. Нове;

- продовження робіт з капітального ремонту та реконструкції водопроводів та мереж водопостачання у сільських населених пунктах, а саме с. Роботине, Лугівка, Новолюбимівка, Долина, Левадне, Вишневе. Завершити будівництво напірного каналізаційного колектору у м. Молочанськ.

- впровадження передових енергозберігаючих проектів, використання альтернативних та нетрадиційних джерел енергії на котельнях соціально-культурного призначення.

4. Стабілізація роботи ДП «Хлібна база №74».

5. Проведення капітального ремонту Будинку дитячої-юнацька спортивна школа та Будинку творчості школярів (вартість робіт 2,25 млн.грн.).

6. Потребують ремонту та реконструкції опалювальних систем закладів культури. У аварійному стані перебуває Таврійський СБК.

7. Відсутня система забезпечення населення кіно – послугами.

Офіційні сайти держ установ