Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Оголошення

Органи місцевого самоврядування усіх рівнів можуть взяти участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року

Міністерство розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» оголошують про початок цьогорічного конкурсу. Прийом заявок триватиме до 25 серпня, а нагородження переможців заплановане на жовтень.

До конкурсу приймаються презентації реалізованих проєктів з позитивними результатами за трьома темами: «Влада та громада: інформування, діалог, участь», «Покращення якості надання освітніх послуг» та «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища».

Щодо першої теми, то за даним напрямом практики мають демонструвати високий рівень втілення принципу прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування – участь мешканців у прийнятті рішень, налагодження дієвої комунікації між владою та громадянами тощо.

У другій тематичній групі мають бути представлені практики з найбільш ефективним досвідом реалізації у сфері освіти – відкритість та прозорість у діяльності освітніх закладів та їх управління, ефективне впровадження Нової української школи, співпраця органів місцевого самоврядування з мешканцями громад у питаннях розвитку закладів освіти і т.д.

Тема «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища» має стосуватися насамперед досвіду співпраці органів місцевого самоврядування та громад у напрямку покращення комфорту людей – створення та підтримка у належному стані парків, архітектурних пам’яток, спортивних майданчиків, якісне утримання вулиць, доріг та інших громадських місць, організація правопорядку, збереження довкілля та інше.

Усі практики мають відображати реальний досвід роботи органів місцевого самоврядування у період з 2018 по 2020 роки. Кожен орган місцевого самоврядування може подати на конкурс не більше однієї практики за кожною із трьох тем (кожна практика – окремою заявкою).

Поради щодо оформлення заявок, умови участі в конкурсі, приклади практик учасників попередніх років – усю необхідну інформацію ви можете знайти на сайті Міністерства розвитку громад та територій УкраїниП'ятниця, 24 Квітня 2020 12:47 | Переглядів: 126

Офіційні сайти держ установ