Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

20.05.2016 року Токмаччину з робочим візитом відвідав голова Запорізької облдержадміністрації К.Бриль

20.05.2016 на Токмаччині з робочим візитом побував голова Запорізької обласної адміністрації К.Бриль. На початку заходу очільник області разом з заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації З.Бойко, обласною делегацією, народним депутатом України С.Валентировим, депутатами обласної ради О.Репкіним, О.Суржаном, головою Токмацької районної ради В.Мафтуляком, головою РДА Г.Джіоєвим та Токмацьким міським головою І.Котелевським взяв участь в урочистому відкритті гемодіалізного центру на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Токмацької центральної лікарні. Станом на 16.05.2016 на Токмаччині проживають 11 хворих, які отримують гемодіаліз. Новостворений центр розрахований на 5 діалізних місць для роботи в дві зміни та обладнаний сучасною японською апаратурою. Рішення про відкриття цього закладу було ухвалено в кінці березня 2016 року. 

Як зазначив К.Бриль, цей проект став вирішенням багатьох проблем діалізників Токмака та сусідніх районів. Адже тепер хворим людям не доведеться тричі на тиждень їздити до обласного центру для шестигодинної процедури очищення крові.

          Згодом голова Запорізької облдержадміністрації разом з делегацією відвідав 36-у бригаду морських піхотинців в/ч 2802, яка дислокується в м.Токмак. Високі гості ознайомилися з умовами перебування військових, з їх проблемами та потребами. Визначено конструктивні шляхи подальшої співпраці.

          Після прийому громадян голова облдержадміністрації приєднався до учасників наради, яку проводили заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації З.Бойко, керівник Офісу реформ в Запорізькій області О.Свистун, радник Офісу реформ в Запорізькій області О.Оляніна. Тема наради - про виконання в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». В ході наради розглянуто питання проведення децентралізаційних реформ на Токмаччині. О.Свистун довів до відома присутніх преференції, які будуть надані громадам при об’єднанні. Зосереджено увагу на перевагах впровадження реформи, поінформовано про фінансові стимули при об’єднанні. О.Оляніна ознайомила присутніх з проблемними питаннями, які можуть виникати в процесі об’єднання.

Під час жвавого та конструктивного діалогу розглядалися можливі варіанти об’єднання, які пропонували сільські голови, це: створення Новомиколаївської, Новенської, Молочанської, Остриківської громад.

Наприкінці наради голова Запорізької облдержадміністрації дав доручення головам Молочанської міської та сільських рад прискорити роботу щодо об’єднання, базуючись на нормативних документах Уряду та нагадав, що треба встигнути подати пропозиції до проекту Державного бюджету вже у новій конфігурації адміністративно-територіальних одиниць.

За підсумками зустрічі були прийняті рішення посилити інформаційну роботу безпосередньо на територіях, проводити подальше обговорення об’єднання громад району, в найкоротший термін спільними зусиллями фахівців райдержадміністрації, районної ради, рад району зі взаємодією з громадськістю з метою створення самодостатніх громад розробити пропозиції щодо їх об’єднання, з урахуванням фінансових, економічних аспектів.П'ятниця, 20 Травня 2016 13:59 | Переглядів: 372

Офіційні сайти держ установ