Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

30.10.2019 року в м.Запоріжжя в обласному театрі ляльок відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Сьогодні професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Це сотні фахівців департаменту та управлінь соціального захисту населення, управлінь Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, служб у справах дітей, обласних комунальних установ системи соціального захисту, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій.

Урочистий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери обласного рівня відбувся сьогодні в обласному театрі ляльок. Від депутатського корпусу і жителів Запорізької громади людей, які щодня працюють із соціально незахищеними верствами населення, привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

З нагоди професійного свята Володимир Подорожко та Зінаїда Бойко вручили запорізьким соцпрацівникам відзнаки за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм при виконанні службових обов'язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Під час урочистостей вітальні номери працівникам соціальної сфери подарували народний художній ансамбль народного танцю «Вихиляс», хоровий колектив української пісні «Терниця», заслужений працівник культури України, заслужений артист естрадного мистецтва України, автор та композитор Анатолій Сердюк, хореографічний ансамбль «Перлина», циркова студія «Едельвейс».

 

Для довідки: в Запорізькій області діє програма “Назустріч людям” на 2015 – 2019 роки з загальним обсягом фінансування 392,5 млн. грн. Лише на питання, які належать до компетенції органів соціального захисту населення на поточний рік виділено 58,1 млн. грн.

У рамках цієї програми, спрямованої на соціальну підтримку ветеранів війни, дітей війни, осіб з інвалідністю та інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах в цьому році:

276 особам - членам сімей загиблих ветеранів війни, які брали участь у бойових діях на території інших держав та в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, компенсовано вартість житлово – комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу на загальну суму 755,2 тис. грн.;

За рахунок коштів обласного бюджету передбачено придбання 500 санаторно-курортних путівок для ветеранів війни, праці, дітей війни та осіб з інвалідністю до санаторіїв Запорізької області на суму 3 млн. грн. Вже оздоровились у вказаних закладах 305 осіб;

16,2 тис. осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, отримали адресну грошову допомогу на загальну суму близько 28,9 млн. грн;

553 учасника бойових дій у Другій світовій війні отримали щорічну грошову допомогу у розмірі 500 гривень на загальну суму 277,9 тис. грн.;

25 довгожителям у віці 100, 105 та 110 років надано разову грошову допомогу в розмірі 500 гривень на загальну суму 11,8 тис. грн.

Також вказаною програмою з обласного бюджету передбачено:

- забезпечення ветеранів війни технічними та іншими засобами реабілітації за медичними висновками, їх отримало 399 осіб на суму 93,9 тис. грн.;

- надання щорічної разової грошової допомоги в розмірі 300 грн. до Міжнародного дня громадян похилого віку особам, яким виповнилося 90 років і більше - 2,6 млн. грн. Вказана допомога стала традиційною. Подібної акції немає ні в одній з інших областей України.

Програма «Назустріч людям», зокрема, має за мету вирішення соціальних проблем 13,3 тисячі учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Згідно з путівками, які надійшли в область, 114 учасників АТО направлені на психологічну реабілітацію.

Оздоровлено в санаторно – курортних закладах 145 бійців.

Першочергово учасникам антитерористичної операції за рахунок обласного бюджету надаються путівки для оздоровлення у санаторіях і профілакторіях, розташованих в Запорізькій області.

В обласному бюджеті також було передбачено і виплачено грошову допомогу кожному учаснику бойових дій в розмірі 500 грн. до Дня захисника України.

 Четвер, 31 Жовтня 2019 08:48 | Переглядів: 98

Офіційні сайти держ установ