Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Пошук

Новини

30.10.2019 року відбулася пряма «гаряча лінія» депутата Запорізької обласної ради Олени Клімченко

Сьогодні в Запорізькому обласному контактному центрі відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями регіону спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Олена Клімченко.

За порадою та допомогою до Олени Клімченко звернулись мешканці Веселівського, Запорізького, Михайлівського та Пологівського районів. В основному, заявники порушували питання охорони здоров’я. Традиційно, декілька додзвонювачів звернулись з проханням надати матеріальну допомогу.

Так, пенсіонер з Пологівського району пожалівся на тяжкий стан здоров’я, через що він потребує проведення оперативного втручання. Чоловік знаходиться в скрутному матеріальному становищі та не має змоги оплатити оперативне втручання вартістю більше 50 тис. грн., а тому звернувся за сприянням зробити операцію на безкоштовній основі та надати матеріальну допомогу.

Заявниця поскаржилась на лікаря Василівської центральної районної лікарні, який не надав допомогу її матері під час післяопераційного періоду реабілітації. Дане питання Олена Клімченко взяла під особистий контроль та надала роз’яснення щодо можливих шляхів оскарження дій лікаря до відповідних органів виконавчої влади.

Ще один дзвінок стосувався можливої реорганізації комунальної установи «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної ради. Мешканка Веселівського району наголошувала на важливому значенні діяльності даного медичного закладу для людей, які мають ендокринні захворювання.

Порушувались також питання соціального захисту населення. Так, мешканка Запорізького району, одинока мати, яка виховує двох дітей, звернулась з питанням надання соціальної допомоги, яку в поточному місяці жінці виплатити меншу за розміром, ніж, звичайно.

Олена Клімченко уважно підійшла до кожної проблеми та надала вичерпні роз’яснення з порушених питань. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.Середа, 30 Жовтня 2019 14:40 | Переглядів: 76

Офіційні сайти держ установ