Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

04.04.2019 року відбулася пряма «гаряча лінія» депутата Запорізької обласної ради Олега Ільїна

4 квітня відбулась чергова пряма телефонна лінія на базі КУ «Запорізький обласний контактний центр» за участі депутата Запорізької облради, члена постійної комісії з питань соціальної політики та праці Олега Ільїна.

Дзвінки надходили від мешканців Запоріжжя. Особливо активними виявилися мешканці Заводського району, які під час розмови з депутатом порушили низку проблемних питань. Дзвінки надійшли також і з Шевченківського та Олександрівського районів.

Мешканці Заводського району порушували питання транспортного забезпечення, житлово-комунального господарства та оренди земельних ділянок.

Зокрема, надійшли скарги з приводу незадовільного руху водіїв маршрутного таксі №7, які неодноразово безпідставно відмовляли пасажирам у пільговому перевезенні. Окрім цього, заявники наголошували, що останнім часом на даному маршрутному таксі без пояснення причин підвищилась вартість проїзду з 7 грн. до 9 грн.

Питання пункту прийому металобрухту, який знаходиться в приміщенні житлового будинку порушили мешканці вул. Брюллова. Зі слів заявників, через роботу даного пункту територія навколо прилеглих будинків засмічується, тут з’являються безпритульні собаки, які становлять небезпеку для перехожих. Дана ситуація може становити загрозу, оскільки поряд знаходиться навчальний заклад та лікарня, - висловили занепокоєння додзвонювачі.

Мешканка Олександрівського району не полишає надії отримати обґрунтоване рішення щодо відміни використання земельного податку власниками розважальних закладів, які знаходяться на території КП «Дубовий гай», тож заявниця звернулася по допомогу до депутата обласної ради. Мешканка Шевченківського району поскаржилась на незаконне звільнення з КП «Водоканал». Олег Володимирович надав вичерпні роз’яснення щодо порядку оскарження даного рішення.

Всі звернення, які потребують додаткового вирішення шляхом надсилання відповідним органам виконавчої влади, Олег Володимирович взяв на контроль та пообіцяв вжити необхідних заходів задля вирішення озвучених проблем.Четвер, 04 Квітня 2019 16:23 | Переглядів: 51

Офіційні сайти держ установ