Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

12.03.2019 року проведено засідання комісії з оренди майна та питань вчинення правочинів щодо управління майном

12.03.2019 року було проведено засідання районної конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району; по розгляду питань вчинення правочинів щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району у складі:

Служава О. І. – керуючий справами виконавчого апарату Токмацької районної ради, заступник голови комісії;
Дворницька Н. В. - секретар комісії; начальник відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату Токмацької районної ради. Члени комісії: Костюк Е. В. - начальник відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату Токмацької районної ради, Саврасова О. В. – начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Токмацької РДА – головний архітектор району, МаслаченкоІ.О. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Токмацької райдержадміністрації, КузьменкоІ.О. – економіст КУ «Центр фінансового та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Токмацької районної ради Запорізької області.

Розглянуто питання черги денної:

1. Про надання дозволу на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанськ Токмацького району з балансу комунального закладу «Молочанська районна лікарня» Токмацької районної ради на баланс Кіровської ЗОШ I-III ступенів.

2. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району нежитлової будівлі гаражу на 1 автобокс Чистопільської ЗОШ I ступеня загальною площею 54 м², що знаходиться за адресою: Запорізька обл. Токмацький р-н, с. Чистопілля, вул. Шкільна, 4. на термін 2(два) роки 11(одинадцять) місяців під гараж для особистого транспорту.

та вирішено:

1. Надати дозвіл на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанськ Токмацького району з балансу комунального закладу «Молочанська районна лікарня» Токмацької районної ради на баланс Кіровської ЗОШ I-III ступенів; відповідальному з питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району в Токмацькій районній раді підготувати проект рішення «Про надання дозволу на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанськ Токмацького району» на позачергову сесію районної ради.

2.  Після розгляду заяв фізичних осіб Тіназової І. О. та Пожоги О. І., звіту про незалежну експертну оцінку, надану Тіназовою І. О., рецензії до нього, вирішили розмістити в друкованому засобі масової інформації та на сайті Токмацької районної ради оголошення про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанська Токмацького району - нежитлову будівлю гаражу на 1 автобокс Чистопільської ЗОШ I ступеня загальною площею 54 м², що знаходиться за адресою: Запорізька обл. Токмацький р-н, с. Чистопілля, вул. Шкільна, 4. на термін 2(два) роки 11(одинадцять) місяців під гараж для особистого транспорту. На протязі 10 робочих днів вивчити попит на об’єкт оренди. Керуючись рішенням Токмацької районної ради від 27.09.2016 р. № 12 «Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, м. Молочанськ Токмацького району, спільної сумісної власності територіальних громад м. Токмак та Токмацького району» провести конкурс на право оренди та укласти договір оренди з переможцем з дозволу Токмацької районної ради.

 Вівторок, 12 Березня 2019 17:13 | Переглядів: 68

Офіційні сайти держ установ