Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

07.11.2018 року в м.Запоріжжя відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

07.11.2018 року працівники закладів культури зібралися в обласній філармонії з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В області працюють 1060 закладів культури та музейних установ, які розвиваються завдяки талановитим, небайдужим людям, що горять своєю справою й підтримують духовне збагачення мешканців області. Як зазначив у своєму вітальному слові голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, усі працівники галузі культури служать мистецтву й народу України, допомагаючи творити гуманітарний фундамент для розвитку нашої держави.

Голова облради окремо привітав Запорізьку обласну філармонію та Запорізький академічний обласний музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, які цієї осені відкрили ювілейні сезони, та подякував усім присутнім за внесок у розвиток культури, духовне збагачення, виховання молодого покоління Запорізької області. Він побажав працівникам галузі культури та народного мистецтва Запорізької області натхнення, творчих здобутків, зростання армії поціновувачів мистецтва, наголосивши на підтримці з боку депутатського корпусу.

В своєму виступі голова облдержадміністрації Костянтин Бриль  відмітив: " Іноді чую, що під час війни мистецтво не на часі. Проте я проти таких висновків. Адже все це - наших дітей, державу, її традиції ми і захищаємо на сході України. Запорізький край має давню історію та власну культуру. Наші предки зробили чимало для того, щоб ми пишалися своєю Батьківщиною. І ми маємо примножувати ці надбання, вчити дітей поважати та любити нашу культуру. Пишатися, а не цуратись своїх коренів. Досягти цього можна саме через мистецтво, культуру. Тож дякую вам за вашу творчу роботу і вітаю зі святом"

З нагоди професійного свята та за вагомий внесок у розвиток культури й мистецтва Запорізької області керівництво області вручило  почесні грамоти обласної ради та обласної державної адміністрації.

 Середа, 07 Листопада 2018 17:38 | Переглядів: 58

Офіційні сайти держ установ