Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

08.11.2018 року на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум для завідуючих бібліотек на тему «Правові аспекти сучасного бібліотечного менеджменту»

В сучасних умовах розвитку суспільства управлінська діяльність, в т. ч. й в бібліотечній сфері, потребує серйозного осмислення, адже інноваційні процеси сучасності потребують змін у професійному світогляді керівників бібліотек, який має поєднувати світогляд особистості та високий професіоналізм. 
8 листопада 2018 року на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум для завідуючих бібліотек районної централізованої бібліотечної системи та Остриківської ОТГ за темою: «Правові аспекти сучасного бібліотечного менеджменту».

Відкрила семінар Ярова Н.В. – директор центральної районної бібліотеки. Перед присутніми виступили Зінченко Н.В. – головний спеціаліст відділу культури і туризму Токмацької районної державної адміністрації «Про правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період»;Іванченко О.Д. – завідуюча методично-бібліографічним відділом з консультацією «Сучасний менеджер бібліотеки» ;Солодка Н.М. – провідний бібліограф «Правові аспекти діяльності бібліотек в умовах ОТГ» та «Задоволення запитів громади: інформаційна підтримка»;Горбенкова Н.О. – завідуюча відділом комплектування та обробки літератури «Шлях до оптимального фонду в умовах ОТГ».
Поспілкувались на тему «Розстановка бібліотечного фонду по УДК» (Бенях О.О. – бібліотекар 1 категорії відділу обслуговування) та заслухали інформацію: «Традиційні та інноваційні аспекти планування роботи масових бібліотек на 2019 рік та звітності про роботу за 2018рік» (Іванченко О.Д.).

Підвівши підсумки роботи семінару, бібліотечні працівники дійшли до висновку, що досягнення високої якості роботи бібліотеки – це не данина кон’юнктурі. Це повинно стати пріоритетним напрямком діяльності кожної бібліотеки. Для того, щоб не тільки вижити в сьогоднішній ситуації, а й підвищити свій соціальний статус, бібліотеці мало подолати фінансові труднощі. Головне – перебудувати свою роботу на благо споживача, а в кінцевому рахунку, – на благо собі на основі застосування менеджменту якості, засвоївши філософію якості і методи самооцінки діяльності.П'ятниця, 09 Листопада 2018 11:04 | Переглядів: 72

Офіційні сайти держ установ