Офіційний сайт Токмацької районної ради Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Екологія

Станом на 01.01.2015 року на рахунках місцевих ФОНПС перебувають кошти у сумі 698,65 грн. На 2014 рік органами місцевого самоврядування заплановано використання коштів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень, залишків фонду охорони навколишнього природного середовища та в рахунок погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2013 році, по виконаних але несплачених зобов’язаннях на загальну суму 354,67 тис.грн. та з обласного фонду на погашення заборгованості в сумі 61,7 тис.грн., в тому числі:

- на проведення заходів з озеленення населених пунктів селищних рад в сумі 23,17 тис.грн., в т.ч. в рахунок погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2013 році, по виконаних але несплачених зобов’язаннях у сумі 0,48 тис.грн., за рахунок залишків коштів місцевих фондів у сумі 22,69 тис.грн.;

- на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів в сумі  45,5 тис.грн., в т.ч. за рахунок планових надходжень до місцевих бюджетів у сумі 27,3 тис.грн., за рахунок залишків коштів місцевих фондів у сумі 18,2 тис.грн.;

- на проведення спеціальних заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню території заказника місцевого значення: виготовлення та встановлення інформаційних та охоронних знаків у сумі 5,0 тис.грн. за рахунок залишків коштів місцевих фондів;

- на придбання асенізаторної машини для збору рідких побутових відходів за рахунок залишків коштів місцевих фондів у сумі 82,0 тис.грн.;

- погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2013 році, по виконаних але несплачених зобов’язаннях, а саме:

з місцевого фонду на придбання: сміттєвоза для збору твердих побутових відходів в рахунок (80,0 тис.грн.); екскаватора для експлуатації полігону  твердих побутових відходів (82,0 тис.грн.); обладнання на вакуумну машину для збору, транспортування, знешкодження рідких побутових відходів (37,0тис.грн.);

з обласного фонду на проведення озеленення населених пунктів Долинської, Таврійської, Кіровської та Новенської сільських рад(61,7 тис.грн.).

Протягом року придбано Жовтневою сільською радою 8 контейнерів для збору твердих побутових відходів на суму 10,4 тис.грн. Погашено кредиторську заборгованості, що виникла у 2013 році, по виконаних але несплачених зобов’язаннях з обласного фонду в сумі 61,7 тис.грн.(озеленення) та з місцевих фондів у сумі 37,48 тис.грн., а саме: на придбання обладнання на вакуумну машину для збору, транспортування, знешкодження рідких побутових відходів у сумі 37,0 тис.грн. та на озеленення території сіл Долинської сільської ради у сумі 0,48 тис.грн. 

З Державного ФОНПС у 2013 році Молочанської міської ради  виділено кошти у сумі 14,6 млн. грн. для здійснення природоохоронного заходу «Будівництво напірного каналізаційного колектору м. Молочанськ». У 2013 році профінансовано 5002,31 тис. грн., у 2014 році – 3618,34 тис. грн. У 2015 році планується введення в експлуатацію напірного каналізаційного колектору м. Молочанськ.

В рамках продовження роботи щодо створення нових територій природно-заповідного фонду до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації було направлено клопотання щодо оголошення двох нових територій природно-заповідного фонду («Балка Власівська» Новопрокопівська сільська рада та «Балка Товарна» Виноградненська сільська рада).

З метою проведення роботи щодо виявлення об’єктів природно-заповідного фонду, що знаходяться на землях державної власності та не передані під охорону, райдержадміністрацією направлено лист до  Державного земельного агентства у Токмацькому районі Запорізької області.  За результатами, виявлено ботанічний заказник місцевого значення «Лісосмуга з підліском глоду» площею 2,3 га, який розташований на землях загального користування біля с. Жовтневе та направлений до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації запит щодо надання Охоронного зобов’язання.

Для здійснення контролю за дотриманням вимог ст.12, 21 Закону України «Про відходи» протягом звітного року райдержадміністрацією проводились  семінари - наради з представниками органів місцевого самоврядування, де розглядались питання щодо організації збирання та видалення побутових відходів, розробки схем санітарної очистки населених пунктів, здійснення заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, визначення оптимальних шляхів здійснення переходу до роздільного збирання побутових відходів, а саме можливість придбання контейнерів, залучення зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності до спільної роботи в сфері.

На сьогодні на території Токмацького району діють 20 підприємств, які мають дозвіл на користування надрами. Всі комунальні підприємства мають спеціальні дозволи на спецводокористування.  

Проведено розмежування території мисливського господарства району на 11 єгерських обходів. Управління ветеринарної медицини району проводить вакцинацію диких тварин за безпосередньою участю мисливців.

Офіційні сайти держ установ